O NÁS

„Twigi“ kamenný obchodík otvoril svoju prevádzku začiatkom 90-tych rokov v historickom centre Bratislavy.

Pútal pozornosť svojim originálnym štýlom a energiou vyžarujúcou z prírodných materiálov a ručných výrobkov. Pre mnohých bratislavčanov je súčasťou koloritu starého mesta.

K obchodu patrí odevný atelier, nachádzajúci sa v priestoroch Mestskej knižnice, ktorý prešiel mnohými zmenami a zaoberá sa tiež výrobou netradičných, jednoduchých svadobných šiat.

Nazrite do farebného sveta autorky modelov, návrhárky Zdenky Krivdovej. Ponúkame Vám kombináciu osobitých štýlov, autorskú maľbu Tibora Gundu, textilné a plstené aplikácie a mnoho ručnej práce, ktorá je zárukou originality a vymyká sa komercii. Je súčasťou potreby vyjadriť sa a osloviť určitú skupinu ľudí s vyhraneným názorom na odevy.

Za vyše 20 rokov sme vytvorili spoluprácu s mnohými tvorivými ľuďmi, ktorých výrobky doplňajú v štýle náš sortiment a ktoré Vám touto formou sprostredkujeme.

Vojdite do nádhernej ponuky odevných originálov, ručne robených šperkov, bižutérie, hodvábnych šatiek s maľbou, čiapok, šálov, tašiek, textilných hračiek, vankúšov, obrázkov...

 

Želáme Vám príjemný zážitok.Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM